Majadest

A-energiaklassi korterelamu ehitusel on kasutatud kaasaegseid ehituslahendusi ning kvaliteetseid materjale, mis tagavad oluliselt parema heliisolatsiooni, energiasäästlikkuse, mugavuse ning madalad küttekulud.

Korterelamu rajatakse plaatvundamendile. Korterite kütte- ja ventilatsioonisüsteemid on kaugjuhtimisvalmidusega. Välisseinad on õõnesplokkseinad, mis on soojustatud efektiivsete soojusisolatsioonimaterjalidega ning viimistletud õhekrohvsüsteemiga. Korterite vahelised seinad on pahteldatud ja värvitud õõnesplokkseinad, mis tagavad väga hea heliisolatsiooni.

Välispiiretes on energiasäästlikud ja mürasummutavad sissepoole avanevad kolmekordse klaaspaketiga puit-alumiiniumaknad. Trepikoja sissepääsuuks on osaliselt klaasitud alumiiniumprofiiluks. Trepikoja sissepääsuuks on avatav sarjastatud võtmega ning fonolukusüsteemiga. Korterite välisuksed on EI30 tulekindlusega puidust tuletõkkeuksed.

Soojusvarustuse tagab hoonel tõhus kaugküte. Korterelamu katusele on paigaldatud päikesepaneelid, mis tagab hoone A-energiaklassi tõhususe. Korterites on põrandaküte kaugkütte baasil ning kõikide ruumide temperatuuri saab eraldi igas korteris termostaadiga reguleerida. Üldkasutatavates ruumides on radiaatorküte.

Hoone sisekliima tagamiseks on ette nähtud igasse korterisse üks soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbesüsteem ning köögikubu väljatõmbesüsteem, mis tagab ventilatsiooni efektiivsuse, autonoomsuse ja madala mürataseme.

Korterite kütte- ja ventilatsioonisüsteemid on kaugjuhtimisvalmidusega, nutilahendusena mobiiltelefoni kaudu. Korterite kütte eest tasumine toimub vastavalt tarbimisele. Minimaalne korterite temperatuur kehtestatakse korteriühistu põhikirjas.

Hinnad ja plaanid

Kvaliteedimärgiga kodud!

Kaasaegsed ehituslahendused tagavad elamute oluliselt parema heliisolatsiooni, energiasäästlikkuse, mugavuse ning madalad küttekulud.